Firma INVERO INTERNATIONAL powstała w 2008 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza.
Firma na samym początku obsługiwała niewielkie podmioty gospodarcze. Jednakże konsekwentne stosowanie wysokich standardów i norm jakościowych w realizacji zadań zaowocawało podpisaniem kontraktu na obsługę renomowanej firmy AON HEWITT, dla której INVERO świadczyło serwis przez ponad 5 lat. Analogiczna sytuacja powtórzyła się w przypadku obsługi firmy KRAKPOL sp. z o.o. oraz firmy medycznej SCANMED sp. z o.o. - obsługa obejmowała wszystkie kliniki w Krakowie i była świadczona przez prawie 6 lat.

W roku 2011 Invero otrzymało prestiżowe wyróżnienie "Złoty Certyfikat Rzetelności" plasujące firmę w czołówce najrzetelniejszych przedsiębiorstw w POLSCE.

Kolejne lata przyniosły INVERO nagrody w postaci certyfikatów między innymi "Zadowolony konsument" w 2017 roku, "Firma Godna Zaufania" w 2016, 2017 i w 2018 roku, "Laur Społecznego Zaufania" w 2017 roku, Lider Bezpiecznej Pracy 2017 rok, Instytut Badania Marki przyznał dyplom "Przedsiębiorstwo Godne Zaufania" w 2018 roku.

W 2019 roku INVERO otrzymało nagrodę Złoty Certyfikat  "Firma Godna Zaufania".

Najlepszą rekomendacją naszej działalności niech będą opinie i "polecenie" zadowolonych Klientów.

Każdy problem z którym się borykają administratorzy czy zarządcy jest dla nas ważny i godny uwagi. Wszelkie rozwiązania, które wypracowujemy z Naszymi Klientami mają sens, bo są kreatywne. Ta więc możecie Państwa na Nas polegać i liczyć. Proszę powierzyć swoje problemy Nam, a my je sprawnie rozwiążemy.