INVERO INTERNATIONAL powstała w 2002 roku. Swoją obecną nazwą posługuje się od 2008 roku. W tym też okresie czasu zaczęła istnieć samodzielnie i obsługiwać podmioty gospodarcze w zakresie usług kadrowych. W związku z błyskawicznym rozwojem rynku nieruchomości i budownictwa, zarząd INVERO podjął decyzję o rozszerzeniu oferty usług dedykowaną zarządcom nieruchomości i administratorom. Invero zaczęło specjalizować się w kompleksowym sprzątaniu nieruchomości, organizowaniu, projektowaniu i konserwacji terenów zielonych oraz wykonywaniu drobnych napraw i konserwacji na nieruchomościach.

Invero International świadczy usługi specjalistyczne takie jak alpinistyczne mycie powierzchni szklanych, elewacji, dachów. Invero wykonuje mycie ciśnieniowe wiat śmietnikowych i altan, kostki brukowej, garaży, ciągów komunikacyjnych. Myjemy maszynowo powierzchnie garaży, placów, miejsc postojowych. Invero zapewnia w okresie zimy pełną obsługę włącznie z  odśnieżaniem wszystkich ciągów komunikacyjnych.

Invero posiada specjalistów, doświadczenie i wiedzę w zakresie organizacji i projektowania trenów zielonych. Więcej informacji znajdziecie Państwo w części OGRÓD ŻYCIA- na naszej stronie internetowej.

Na rynku funkcjonuję różne podmioty posiadające swoją specyfikę, takie jak placówki służby zdrowia, zakłady przemysłowe czy przedstawicielstwa firm posiadające swoje biura. Invero International przez wiele lat obsługiwało lub obsługuje podmioty z wymienionych branż. INVERO INTERNATIONAL przez okres 6 lat kompleksowo obsługiwało wszystkie kliniki SCANMED sp. z o.o. włącznie z 3 blokami operacyjnymi. Zapewniało obsługę przez 7 dni w tygodniu przez 12 godzin na dobę. Obsługiwana powierzchnia to było 6500 metrów kwadratowych. Invero sprzątało przychodnię MASZACHABA i sieć przychodni rehabilitacyjnych HIPOKRATES,

INVERO INTERNATIONAL obsługiwało przez okres 7 lat największą pralnię w Polsce południowej KRAKPOL sp. z o.o. Serwis był świadczony przez 7 dni w tygodniu przez 16 godzin dziennie. Powierzchnia sprzątana to było 4200 m kwadratowych.

INVERO INTERNATIONAL obsługiwało w pełnym zakresie przez okres 6 lat wszystkie biura AON HEWITT w Krakowie. W zakresie usług było sprzątanie sal konferencyjnych, biur, kuchni, stołówek, pomieszczeń sanitarnych, korytarzy przez 6 dni w tygodniu, 12 godzin na dobę. INVERO prało wykładziny, sofy, fotele, tapicerki. Była przeprowadzana dezynfekcja klimatyzacji. Całkowita sprzątana powierzchnia wynosiła 5 500 metrów kwadratowych. Do dzisiaj INVERO sprząta biura kilku znanych firm.
INVERO INTERNATIONAL jest elastycznym przedsiębiorstwem z bardzo dużym doświadczeniem, które potrafi dostosować się do wymogów rynku. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.